Školska sportska dvorana

Kastavske učenice osvojile medalje u krosu

22.03.2017

Na atletskom stadionu na Kantridi u četvrtak 16. ožujka održano je Momčadsko i pojedinačno prvenstvo ŠSD OŠ Primorsko-goranske županije /Momčadsko prvenstvo ŠSD OŠ Grada Rijeke u krosu. Učenice iz OŠ Milan Brozović u Kastvu zauzele su u kategoriji 5. i 6. razreda 3. mjesto u županiji, a Adriana Ross druga je pojedinačno. U kategoriji 7. i 8. razreda osvojile su 1. mjesto te se plasirale na državno prvenstvo, a Lea Butorac bila je 2. pojedinačno.

Humanitarna utrka - Noćna Rika u Kastvu

12.10.2016

Pozivaju se svi trkači i rekreativci koji jesenske i zimske večeri žele provesti aktivno i otkriti čari noćnog trčanja. U srijedu 12. listopada u Kastvu se održava Noćna Rika. Start ogledne Noćne Rike je u 20h kod sportske dvorane u Kastvu. Staza je dijelom trail dijelom urbana te je duga nekih 7-8 km. Prijave i podjela startnih brojeva su na licu mjesta.